Endriti thotë se çdo ditë është ditëlindje për babain e tij

Sot Hashim Thaçi feston ditëlindjen e 54-të.

Me këtë rast Thaçi ka marr një urim të veçantë nga djali i tij Endriti.

Ky i fundit ka shkruar se çdo ditë është ditëlindje për babain e tij sepse ai tërë jetën ka qenë i gatshëm për të sakrifikuar për çlirimin dhe lirinë e Kosovës.

”Me shumë mall dashuri e krenari shprehim urimet më të mira për ty, shëndet dhe kthim sa më të shpejtë në mesin tonë”, ka shkruar Endriti krahas fotografisë.

Ditëlindja e 54-të e gjeti Hashim Thaçin larg vendlindjes pasi që ndodhet në Hagë që nga viti 2020.

Thaç ka lindur më 24 prill të vitit 1968 në Burojë të Skenderajit./21Media

Lajmet Endriti thotë se çdo ditë është ditëlindje për babain e tij >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!