Ministri Faton Peci mban konferencë për media

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci do të mbajë konferencë për media me rastin e nënshkrimit të Programit për Zhvillim Rural. Gjatë kësaj konference, Ministri Peci do të prezantoj masat mbështetëse që janë përfshirë në kuadër të këtij programi. Konferenca do të mbahet në sallën e konferencave në Ndërtesën e Qeverisë.

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!