Vesa Luma: S’kom harru me qesh

E bukur dhe elegante është shfaqur në imazhet e fundit të publikuara në Instagram. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Vesa Luma e cila përmes këtyre imazheve ka thënë se nuk ka harruar të buzëqesh.

“S’kom harru me qesh, jo”, ka shkruar Vesa poshtë fotografive të publikuara në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

Vesa ka kohë që është shpërngulur në Zelandën e Re. Ajo atje po e shijon jetën familjare me bashkëshortin dhe djalin e saj.

“S’paska qenë e shkrume” është projekti i fundit që Vesa e solli në vitin 2019 në bashkëpunim me Denik Prizrenin./21Media

Lajmet Vesa Luma: S’kom harru me qesh >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!