Milot Rashica i lumtur pranë familjes

Sulmuesi kosovar, Milot Rashica kohën e lirë padyshim se po e kalon me familjen e tij. Rashica kohë pas kohe është aktiv edhe në rrjetet sociale ku publikon fotografi familjare me bashkëshorten dhe djemtë e tij.

Kur jemi te kjo e fundit, Rashica në postimin e fundit në Instagram është shfaqur i lumtur pranë familjes.

Kujtojmë se, Miloti dhe Belkizja janë martuar në vitin 2019 dhe së bashku kanë dy fëmijë. Dashuria e tyre është  bekuar me djemë./21Media

Lajmet Milot Rashica i lumtur pranë familjes >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!