“Pikturë” kënga e re nga Fifi dhe Gent Fatali

Dyshja e njohur e skenës shqiptare, Fifi dhe Gent Fatali kanë bashkuar forcat për projektin e tyre të ri.

“Pikturë” titullohet projekti i ri i Fifit dhe Gent Fatalit i cili pritet të publikohet javën e ardhshme.

Dyshja e njohur në rrjetet sociale sot kanë publikuar një fotografi nga xhirimet e videoklipit të kësaj kënge.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by G e n t F a t a l i (@gentfatali)

 Ndryshe, Fifi ka sjell së fundmi “Hana” në bashkëpunim me DJ Pm&Dagz,/21Media

Lajmet “Pikturë” kënga e re nga Fifi dhe Gent Fatali >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!