Pas MC Kreshës, edhe Meda thërret ezanin?

Një ditë më parë(25 prill) në rrjet u publikua një video, ku rep artisti nga Mitrovica, Kreshnik Fazliu – MC Kresha u pa duke thirrur ezanin në një xhami në vendlindje.

Video u bë virale dhe të shumta ishin komentet pozitive në drejtim të Kreshnikut.

Pas tij, edhe këngëtari Meda është parë duke thirrur ezanin. Video është publikuar nga ndjekësit e këngëtarit në Instagram./21Media

Lajmet Pas MC Kreshës, edhe Meda thërret ezanin? >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!