Hapet aplikimi për subvencione, ministri tregon si mund të aplikoni

Është hapur aplikimi për Programin e Pagesave Direkte të Subvencioneve për viti 2022. Ministri i Bujqësisë, Faton Peci ka treguar se ky program arrin vlerën prej minimum 50 milionë euro. Ai ka dhënë detaje për mënyrën e aplikimit. “🌾Hapet aplikimi për Programin e Pagesave Direkte / Subvencioneve 2022! 👨‍🌾Ky program arrin vlerën prej minimum 50 milionë euro dhe parasheh rritje të konsiderueshme për…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!