Korab Shaqiri po bëhet baba për herë të dytë

Artisti Korab Shaqiri dhe bashkortja e tij Lulkaçela Jashari po bëhen prindër herë të dytë.

Çifti i ëmbël e kanë bërë të ditur lajmin se Alteu i vogël do të bëhet me një vëlla/motër.

Alteu në shkurt të këtij viti mbushi plotë pesë vjet, e prindërit i bën urimet më të ëmbla, pa dyshim ai ua ndryshoi jetën si mos më mirë.

Ndërkaq, lajmi se familja e tyre po rritet, u konfirmua nga vet Korabi përmes Instastory./21Media

Lajmet Korab Shaqiri po bëhet baba për herë të dytë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!