Këngëtari shqiptar rrëfen se si vajza e tij 13 vjeç nisi drogën

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Frederik Ndoci, ka rrëfyer për jetën dhe karrierën e tij.

Ai në një emision televiziv në Shqipëri ka treguar një episod jo të këndshëm të jetës private. Duke folur për vajzën e tij të dytë Klean me të cilën thotë se është shumë i lidhur, tregoi se ajo në adoleshencën e saj të hershme ishte e varur nga droga. Vajza kishte filluar drogën në moshën 13 vjeçe.

“Ishte një periudhë shumë e keqe e vajzës sime Klea. Duket se e ka ndjerë largimin tim, sepse ishte shumë e lidhur me mua dhe ka parë realitetin në anën tjetër që nuk ishte shumë pozitiv për të dhe më kollaj e kanë ato jetën e vagabondazhit se të të dhurojnë një tufë me lule. Edhe (Klea) ishte adicction ( e varur nga lëndët narkotike). Shansi ishte që iku nga ky addiction, dhe hapi një emision televiziv.”, ka thënë Federik Ndoci./21Media

Lajmet Këngëtari shqiptar rrëfen se si vajza e tij 13 vjeç nisi drogën >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!