Anxhela zbulon datën e publikimit të këngës së re

Këngëtarja Anxhela Peristeri i ka paralajmëruar fansat se do të publikoj së shpejti këngën e saj më të re.

Kënga titullohet ”Vallëzim”, dhe do të publikohet më 4 maj.

”Një më shumë, po vjen më 4 maj, ”Vallëzim”, ka shkruar Anxhela krahas një fotografie të postuar nga xhirimet për videoklip.

Projekti i fundit nga artisjta është ”Lajkat”, të cilën e ka publikuar më 19 shkurt./21Media

Lajmet Anxhela zbulon datën e publikimit të këngës së re >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!