Kryesuesi i Kuvendit Komunal në Rahovec, Defrim Kafexhiu: Qasja e Smajl Latifit, e padrejtë!

Kryesuesi i Kuvendit Komunal të Rahovecit, Defrim Kafexhiu ka reaguar pas seancës së djeshme, ku kryetari Latifi ia mori me “zor” foltoren.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, Kafexhiu ka thënë se qasja aktuale e Latifit është e padrejtë dhe e patolerueshme, përcjell Rahoveci.info.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

/Rahoveci.info/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!