Renditja në Superligën e Kosovës pas javës së 32-të, Ballkani lider

Sot janë zhvilluar edhe tri ndeshjet e fundit në kuadër të javës së 34-të në Superligën e Kosovës.

Kryendeshja kryesore e ditës së diele në mes Llapit dhe Ballkanit përfundoi pa fitues, me rezultatin 1-1.

Derisa ekipi nga Suhareka është vetëm një pikë larg titullit, me katër xhiro të mbetura deri në fund të sezonit.

Në ndeshjet tjera Malisheva fitoi ndaj Feronikelit, Drita barazoi ndaj Drenicës.

Ndërsa dy ndeshjet e së shtunes, Gjilani shënoi fitore të thellë ndaj Ulpianës, teksa Dukagjini mposhti Prishtinën. /Rahoveci info/

Lajmet Renditja në Superligën e Kosovës pas javës së 32-të, Ballkani lider >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!