“Vendi im” publikohet nga Shkurte Fejza

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shkurte Fejza ka publikuar këngën e saj të re të titulluar “Vendi im”.

Me zërin unik që ka Shkurta këtë herë ka kënduar për personat që jetojnë larg vendit të tyre, shkruan Rahovci.info.tv

Për tekstin dhe muzikën është kujdesuar Besim Bunjaku.

Ndryshe, javën e kaluar Shkurte Fejza në n’Maje t’Gjuhës me Xherin ka zbuluar se do të sjellë edhe një bashkëpunim me vajzën e saj Gresën.

“Ah moj motër”, titullohet projekti i fundit i Shkurtës që e solli vitin e kaluar në bashkëçunim me Nikollë Nikprelajn./21Media

Lajmet “Vendi im” publikohet nga Shkurte Fejza >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!