Aksident në Pejë, vetura që po i ikte policisë futet brenda një marketi (VIDEO)

Një veturë e tipit Audi ka përfunduar brenda një marketi në Pejë.

Rahoveci.info mëson se kjo veturë ishte në përndjekje të policisë, dhe si pasojë ka shkaktuar aksident duke goditur marketin me ç’rast ka shkaktuar edhe dëme materiale.

Nuk raportohet për të lënduar.

Lajmet Aksident në Pejë, vetura që po i ikte policisë futet brenda një marketi (VIDEO) >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!