Melinda tregon datën e publikimit të këngës së re

Rep-artistja e njohur, Melinda Ademi ka finalizuar një projekt të ri muzikor.

“All Night” mban titullin kënga e re e Melindës, e cila është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Në Instagram, Melinda ka ndarë me ndjekësit një pjesë nga projekti i ri.

Ajo ka treguar se kënga e re do të publikohet të martën (3 maj).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

“Melodia” mbetet projekti i fundit muzikor nga Melinda. Kënga është publikuar më 6 nëntor të vitit të kaluar dhe deri tani ka arritur mbi 11 milionë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Melinda tregon datën e publikimit të këngës së re >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!