Ministrja Haxhiu uron Bajramin me foto të bukur familjare

Sot, besimtarët myslimanë festojnë Fitër Bajramin.

Me këtë rast, një urim e ka bërë edhe Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, me ç’rast ka publikuar një iamzh të bukur familjar.

“Me fat Fitër Bajrami nga ne!”, ka shkruar Haxhiu në instagram, me ç’rast ka marrë pëlqime dhe komente të shumta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albulena Haxhiu (@albulenaahaxhiu)

Pas një muaji agjërim, vetëpërmbajtje dhe sakrificë, besimtarët myslimanë sot ndajnë gëzimin e Fitër Bajramit./21Media

Lajmet Ministrja Haxhiu uron Bajramin me foto të bukur familjare >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!