Urimet e veçanta të artistëve për Bajram

Sot, besimtarët myslimanë festojnë Fitër Bajramin.

Me këtë rast, artistët kanë uruar festën me imazhe dhe fjali të bukura.

Edona Llalloshi, Leonora Jakupi, Anxhela Peristeri, Ledri Vula, Capital T, Fjolla Morina, Rona Nishliu janë disa nga emrat e njohur të showbizit që deri tani publikisht kanë uruar Bajramin e Madh, shkruan Rahovci.info.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rona Nishliu (@rona1shliu)

Pas një muaji agjërim, vetëpërmbajtje dhe sakrificë, besimtarët myslimanë sot ndajnë gëzimin e Fitër Bajramit./21Media

Lajmet Urimet e veçanta të artistëve për Bajram >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!