Dëgjoni pak nga kënga e re e Semit

Këngëtarja Semi Jaupaj shumë shpejt do të sjell një projekt të ri muzikor.

Semi ka njoftuar se kënga e re mban titullin “Ani”, teksa ka ndarë me ndjekësit në Instagram pak nga ky projekt.

Këngëtarja ka ndarë disa video, ku shihet duke e bërë gati koreografinë për videoklipin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sємι Jαυραʝ (@semijaupaj)

Ndryshe, “Mos u kthe” mbetet projekti i fundit i Semi Jaupajt. Kënga është publikuar më 15 shkurt dhe deri tani ka arritur mbi 14 milionë klikime në YouTube./21Media

Lajmet Dëgjoni pak nga kënga e re e Semit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!