Publikohet “All Night” nga Melinda Ademi

Artistja nga Mitrovica, Melinda Ademi ka publikuar projektin e ri muzikor “All Night”.

Një projekt i cili ishte paralajmëruar ditë më parë, është finalizuar edhe me videoklip.

Melinda, si çdo herë është kujdesur të duket shumë veçantë.

Teksti i “All Night” është shkruar nga Melinda, Gjiko dhe Skerdi.

E fundit nga Melinda është “Melodia”./21Media

Lajmet Publikohet “All Night” nga Melinda Ademi >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!