“Tdu” publikohet nga Kida dhe Ledri

Ashtu siç kanë paralajmëruar ditë më parë emrat e njohur të skenës shqiptare sot kanë publikuar këngën e re.

Bëhet fjalë për artistët e njohur, Kida dhe Ledri Vula të cilët për fansat e tyre kanë publikuar këngën e titulluar “Tdu”, shkruan Rahovci.info.tv

“Tdu” është shoqëruar me videoklip ku Kida padyshim se rrëmben me vëmendje me pamjen e saj.

Kujtojmë se, Kida dhe Ledri kanë shënuar sukses me një këngë tjetër të cilën e sollën në vitin 2021.

“Dale” në bashkëpunim edhe me Butrint Imerin ka arritur mbi 100 milionë klikime në YouTube./21Media

Lajmet “Tdu” publikohet nga Kida dhe Ledri >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!