Publikohet bashkëpunimi i Irkenc Hykës dhe Kanitës

Artistët Irkenc Hyka dhe Kanita Suma kanë publikuar sot një projekt të ri muzikor.

“Afër dhe larg”, mban titullin kënga e re nga dyshja.

Muzikën e ka bërë Irkenci, miksimin dhe masterizimin JoJo, ndërsa tekstin e ka shkruar Olsi Bylyku.

Për anën vizuele është përkujdesur Max Production./21Media

Lajmet Publikohet bashkëpunimi i Irkenc Hykës dhe Kanitës >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!