Sinan Vllasaliu emocionon me urimin që i bëri nipit për ditëlindje

Sot ka festë në shtëpinë e këngëtarit, Sinan Vllasaliu, kjo pasi nipi i tij, Jan feston ditëlindjen.

Me këtë rast Sinani i ka dedikuar një shkrim të veçantë në ”Instagram”, ku i ka uruar shumë shëndet atij.

”Edhe pse vitet ikin e me vite edhe fëmiria, lumturia vjen me ditëlindjet e ardhëshme me shumë shendet per ty shpirti babes”, ka shkruar Sinani krahas fotografisë.
Sinan Vllasaliu prej kohësh është i martuar me Teutën dhe së bashku kanë një vajzë Edonën./21Media

Lajmet Sinan Vllasaliu emocionon me urimin që i bëri nipit për ditëlindje >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!