Xhiroja e 34-të në Superligë

Do të zhvillohet sot, xhiroja e 34-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Të gjitha pesë takime, zhvillohen në orarin e njëjtë, nga ora 15:00.

Dueli kryesor i kësaj xhiroje, është ai mes Llapit dhe Gjilanit që zhvillohet në “Zahir Pajaziti”.

Llapit i nevojitet një pikë, për ta siguruar garimin në kualifikimet e Conference League.

Drita do të takohet me Dukagjinin, i cili po vazhdon të luftojë për t’i ikur barazhit.

Feronikeli i dorëzuar, e pret kampionin e shpallur tashmë, Ballkanin.

Ndërkohë, Ulpiana përballet me Prishtinën, kurse dueli kryesor për mbijetesë zhvillohet mes Malishevës dhe Drenicës. /Rahoveci info/

Lajmet Xhiroja e 34-të në Superligë >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!