Albatriti i dedikon fjalë të veçanta Egzonës, çdo femër do të ëndërronte t’i dëgjonte

Albatrit Muqiqi dhe Egzona Muqiqi janë një prej çifteve më të diskutuara për publikun.

Së fundmi Albatriti ka publikuar një fotografi me gruan e tij Egzonën, teksa i ka dedikuar asaj disa fjalë të veçanta.

”Të betohem që nuk mund të të dua më shumë se që të dua tani, dhe prap e din që do të dua më shumë se nesër”, ka thënë Albatriti.

Së fundmi Albatriti ka paralajmëruar se është duke punuar për një projekt të ri muzikor.

Kënga e re titullohet ”Gurbeti”./21Media

Lajmet Albatriti i dedikon fjalë të veçanta Egzonës, çdo femër do të ëndërronte t’i dëgjonte >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!