Gucati përshëndet nga larg njerëzit teksa del nga Spitali i Mitrovicës (VIDEO)

Ish-kryetari i OVL-UÇK-së, Hysni Gucati, është duke qëndruar në Kosovë.

Gucati ka ardhur nga Haga që të vizitojë babanë e tij i cili po trajohet në Spitalin e Mitrovicës, transmeton Klankosova.tv.

Gucati ka përshëndetur nga larg njerëzit teksa doli nga Spitali i Mitrovicës, sipas pamjeve të siguruara nga Veri.info

Kujtojmë se Hysni Gucati u arrestua më 25 shtator 2020 në Prishtinë dhe u transferua në objektin e paraburgimit të Dhomave të Specializuara të Kosovës.

Lajmet Gucati përshëndet nga larg njerëzit teksa del nga Spitali i Mitrovicës (VIDEO) >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!