Publikohet fotografia e parë e Neki Emrës me binjakët

Këngëtari Neki Emra dhe bashkëshortja e tij, Zana Zhaveli në dhjetor të vitit 2021 janë bërë prindër për herë të parë. Ata janë bekuar me binjakë, një vajzë dhe një djalë.

Çifti i njohur i showbizit shqiptar për fëmijët e tyre zgjodhën emrat Hera dhe Aresi.

Neki dhe Zana nuk kanë publikuar deri sot fotografi të binjakëve. Zana është ajo e cila në rrjetet sociale ka publikuar portretin e bukur familjar.

Kujtojmë se Neki dhe Zana u martuan në vitin 2015./21Media

 

Lajmet Publikohet fotografia e parë e Neki Emrës me binjakët >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!