Sabri Fejzullahu uron bashkëshorten: Urime ditëlindjen melodi e pa mbarim

Sot është ditë e veçantë për familjen e këngëtarit, Sabri Fejzullahut pasi që sot feston ditëlindjen gruaja e tij Nera Fejzullahu.

Për ditëlindje, ikona e muzikës shqipe në Instagram ka publikuar një fotografi bashkë me Nerën dhe ka përzgjedhur fjalët më të bukura për të uruar.

“Shumë të kam dashtë, shumë të du, e ka me të dashtë përjetësisht”, ka shkruar ndër tjera Sabriu në Instagram.

Sabriu dhe Nera kanë së bashku dy fëmijë, Ermalin dhe Bulzën./21Media

Lajmet Sabri Fejzullahu uron bashkëshorten: Urime ditëlindjen melodi e pa mbarim >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!