“S’du me ni” thotë Tayna në projektin e ri

Tayna ka publikuar projektin e ri muzikor “S’du me ni” në bashkëpunim me Gesko.

“S’du me ni” e paralajmëruar më parë, shfaq artisten më ndryshe nga ç’e keni parë.

Ndërsa, sa i përket realizimit të këngës, për tekstin dhe melodinë u kujdesën Tayna dhe Gesko, ‘beat’ nga Xhooleeo Beatz.

E fundit nga Tayna është “Pijetore”./21Media

Lajmet “S’du me ni” thotë Tayna në projektin e ri >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!