Ledri Vula nesër performon në Shkup! FC Shkupi feston titullin kampion

FC Shkupi nesër feston titullin kampion! Me fillim nga ora 20:00 në sheshin Skënderbeu në Shkup do të performojë artisti Ledri Vula, përcjell TV21. Të pranishëm pritet të jenë edhe yjet e FC Shkupit.

Autoritetet parlajmëruan se festa do të jetë për të gjitha grupmoshat.

Në koncert do të marrin pjesë edhe këngëtarët: Shkodran Tolaj, Miranda Hashani, Keepman, Mutafa Imeri, DJ Aresmorris dhe Ansambli shtetërorë shqiptar, shkruan Tv21./21Media

Lajmet Ledri Vula nesër performon në Shkup! FC Shkupi feston titullin kampion >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!