Selvija për motrën e Shpatit: Më është bërë edhe mua motër

Gruaja e Shpat Kasapit, Selvije Jao është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka postuar një fotogarfi së bashku me motrën e Shpatit teksa i ka dedikuar disa fjalë të veçanta kunatës së saj.

”E lumtur që e kam Jehonen ne jeten time,eshte motra e Shpatit por prej fillimi me eshte bere dhe mua moter”, ka shkruar Selvija.

Shpat Kasapi dhe Selvije Jao janë të martuar dhe së bashku kanë një djalë të quajtur Roel./21Media

Lajmet Selvija për motrën e Shpatit: Më është bërë edhe mua motër >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!