A jeni për fli të gatuar nga Melinda?

Artistja, Melinda Ademi tani ka sjellur një ”videoklip tjetër” për këngën e saj të fundit ”All night”.

Ajo në një video të postuar në ”Instagram”, është paraqitur duke e gatuar fli si dhe duke kënduar këngën e re.

”Kush o per Fli, komentomni mua”, ka shkruar Melinda krahas videos.

”All night”, është publikuar më 3 maj dhe deri më tani ka marrë mbi 6 milionë klikime në ”Youtube”./21Media

Lajmet A jeni për fli të gatuar nga Melinda? >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!