“Kce kce” thonë Gjiko e Majk në këngën e re

Gjiko dhe Majk kanë publikuar projektin e ri muzikor “Kce kce”.

Një këngë plotë ritëm, me tekst nga vet reperët.

Ditë më parë ata kishin paralajmëruar se po punojnë në projekte të reja.

E fundit nga Gjiko është “Gjoni”, e nga majk “Ani nasht”./21Media

Lajmet “Kce kce” thonë Gjiko e Majk në këngën e re >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!