Në mesin e shumë urimeve, burri e quajti presidenten Osmani “Mbretëresha në Fron”

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, festoi të martën ditëlindjen e saj të 40-të.

Në mesin e shumë urimeve që kryetarja e shtetit pranoi, ai i bashkëshortit të saj ndoshta ishte më i veçanti, njofton Klankosova.tv.

Prindon Sadriu postoi një fotografi krah gruas së tij presidente, duke e quajtur “Mbretëresha në Fron”.

Në imazhin që shihni më poshtë, Osmani ka drejtuar flokët, dhe këtë e ka bërë pas 12 vjetësh. Këtë e ka treguar vetë ajo gjatë paraqitjes së saj në sfilatën e Valdrin Sahitit, duke thënë se ky i fundit ia ndryshoi mendjen.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Prindon Sadriu (@prindon.sadriu)

Lajmet Në mesin e shumë urimeve, burri e quajti presidenten Osmani “Mbretëresha në Fron” >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!