Një ‘afterparty’ si ky i Elvanës!

Valdrin Sahiti prezantoi koleksionin e ri përmes një sfilate gjigante, ku të pranishëm ishin emra të njohur të estradës.

Nga presidentja e deri te ata që pëlqejnë dizajnet e Sahitit, u mblodhën në mbrëmjen e “Call me Zote”.

Por, Elvanës i rastisi diçka e pazakontë.

Artistja ka publikuar fotografi si dukej në mbrëmjen e “Call me Zote” dhe në After Party.

Nuk kanë munguar edhe komentet qesharake në postimin e artistes./21Media

Lajmet Një ‘afterparty’ si ky i Elvanës! >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!