MC Kresha e tregon N’Maje t’Gjuhës me Xherin: Ndjej nostalgji për..

Emisioni N’Maje t’Gjuhës me Xherin si çdo të diel tjetër, edhe kësaj radhe do të sjellë shumëçka për ju!

FIlluar nga ora 11:00 ju do të keni mundësi ta shihni në një kënd tjetër, artistin MC Kresha.

MC Kresha ka zbuluar në N’Maje t’Gjuhës me Xherin se për çfarë ndjen nostalgji.

Vetëm në “N’Maje t’Gjuhës me Xherin” në Rahovci.info dhe TV21, nga ora 11:00 dhe nga ora 19:30, do të keni mundësi të mësoni se çfarë i pëlqen të gatuajë Kreshës, djalit të artë të Tavnikut.

Krahas të ftuarve të veçantë, të cilët i përkasin profesioneve të ndryshme, në “N’Maje t’Gjuhës me Xherin do të keni mundësi të ndiqni “Pjatën e amël” e “Pjatën e Bebit”.

E jo më pak e rëndësishme, shefat e njohur vendor e ndërkombëtar i bëjnë edhe më të veçanta të dielat me emisionin tuaj të preferuar – mos i humbisni pjatat plot shije.

Muzikë dhe argëtim, të dielën në ora 11:00 dhe në ora 19:30, “N’Maje t’Gjuhës me Xherin” në Rahovci.info dhe TV21./21Media

Lajmet MC Kresha e tregon N’Maje t’Gjuhës me Xherin: Ndjej nostalgji për.. >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!