Konfirmohet bashkëpunimi mes Capital T dhe Alban Skënderaj

Një projekt i ri muzikor është gati për publikim nga Capital T dhe Alban Skënderaj.

Për bashkëpunimin dy artistët kanë njoftuar në rrjetet sociale.

“Një natë” titullohet kënga e re e tyre, që do të publikohet më datë 28 të këtij muaji.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Kujtojmë se në vitin 2013 ishte publikuar bashkëpunimi i parë mes Capital T dhe Alban Skënderaj.

Kënga e titulluar “Një Ëndërr”, numëron mbi 12 milionë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Konfirmohet bashkëpunimi mes Capital T dhe Alban Skënderaj >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!