Publikohet kënga “Bjerma defin” nga Shyhretja dhe Engjëllusha

Nënë e bijë, Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu, kanë publikuar një projekt të ri muzikor.

“Bjerma defin”, titullohet kënga e tyre e re, që vjen shoqëruar me videoklip.

Për muzikën është përkujdesur Shyhretja, tekstin e ka shkruar Nexhmije Muhaxheri, ndërsa orkestrimin e ka bërë Rrahman Kryeziu.

Ana vizuele i është besuar produksionit Vizion Media./21Media

Lajmet Publikohet kënga “Bjerma defin” nga Shyhretja dhe Engjëllusha >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!