Ardian Bujupi dhe Noizy në bashkëpunim!

Ardian Bujupi dhe Noizy kanë finalizuar një projekt të ri muzikor.

Në rrjetet sociale është bërë e ditur se ky projekt muzikor mban titullin “Aventura”.

“Kënga #aventura del të enjten natën ora 00:00”, ka shkruar Ardian Bujupi në Instagram krahas fotografisë me Noizy-n.

Fansat mezi po presin ta dëgjojnë projektin e tyre të ri muzikor./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ardian (@ardianbujupi)

Lajmet Ardian Bujupi dhe Noizy në bashkëpunim! >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!