Bad News Eagles bën tjetër progres në renditjen botërore

Ekipi kosovar, Bad News Eagles është ngritur sërish në renditjen botërore në lojën CS:GO.

Ata janë ngritur për një pozitë në renditje dhe tani gjenden në vendin e 19-të në botë.

Bad News Eagles ishte senzacioni i këtij viti në CS:GO, duke shkuar deri në “Legends Stage” të turneut më të madh në botë, PGL Major.

rigoN, SENER1, juanflatroo, sinnopsy de gxx shkruan histori duke u bërë ekipi i parë nga Kosova dhe Shqipëria që kualifikohet në këtë turne.

Ata madje befasuan të gjithë duke e kaluar “Challengers Stage” dhe duke u bërë legjendarë./Rahoveci info/

 

Lajmet Bad News Eagles bën tjetër progres në renditjen botërore >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!