Legjenda e xhudos, i vendosi vajzës emrin e ish të dashurës (VIDEO)

Legjenda e xhudos, Anton Cena, në emisionin e sportit “Smash” në Radio Rahoveci.info, ka treguar për mënyrën se si i ka emëruar fëmijët e tij.

Të parës, Lindës, i ka vendosur emrin e ish të dashurës së tij amerikane, në marrëveshje me gruan.

Pastaj tre djemtë e tij, i ka emëruar Gjergj, Kastriot dhe Dardan, duke krijuar lidhjen e tyre me kuptimin: Linda, Gjergji dhe Kastrioti në Dardani (Kosovë).

Lajmet Legjenda e xhudos, i vendosi vajzës emrin e ish të dashurës (VIDEO) >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!