Myfit Perolli, jeta mes mjeshtrit të çelësave dhe kërcimit me parashutë (VIDEO)

Një rrëfim interesant ishte pjesë e “Orës Shtatë” në Rahoveci.info.

Myfit Perolli sjell rrëfimin e tij si një nga mjeshtrit më të vjetër të çelësave në Prizren, njofton Klankosova.tv.

Por, ai dikur kishte edhe një pasion të veçantë, kërcimin me parashutë.

Më poshtë e gjeni rrëfimin e plotë të tij:

Lajmet Myfit Perolli, jeta mes mjeshtrit të çelësave dhe kërcimit me parashutë (VIDEO) >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!