Neki Emra publikoi projektin e ri, iu këndon gurbetqarëve

Këngëtari Neki Emra iu këndon gurbetqarëve në projektin e ri muzikor që ka publikuar.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vet këngëtari, ndërsa orkestrimin e ka bërë Florent Boshnjaku.

Për xhirimin dhe montazhën e videoklipit është përkujdesur Agon Dana./21Media

Lajmet Neki Emra publikoi projektin e ri, iu këndon gurbetqarëve >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!