Rina ka gati bashkëpunimin me të dashurin

Këngëtarja Rina Balaj ka paralajmëruar fansat për projektin e ri muzikor që ka finalizuar. Ajo vjen në bashkëpunim me të dashurin e saj, Sin Boy.

Kënga mban titullin “Si ti” dhe do të jetë e vizuelizuar edhe me videoklip.

Në Instagram, Rina ka njoftuar se kënga do të publikohet më 31 maj.

Fansat mezi po presin ta dëgjojnë projektin e tyre të ri muzikor./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by rina (@isyourgirlrina)

Lajmet Rina ka gati bashkëpunimin me të dashurin >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!