Sabri Fejzullahu i rikthehet aktrimit pas 30 vjetësh

Këngëtari Sabri Fejzullahu duket se do t’i rikthehet profesionit të dikurshëm, tash 30 vjet më vonë.

“Pas 30 viteve, më kthehu prapë në aktrim miku im, aktori më i madh dhe më i njohur në Evropën Juglindore, Ilir Tafa. Me Ilirin e Shkumbinin”, është shprehur Fejzullahu në Instagram.

Fejzullahu ka luajtur në seriale të njohura si “Kur pranvera vonohet”, “Autobusi”, komedinë “Qesh e ngjesh” me Xhevat Qenën, Leze Qenën, Ali Ahmetin dhe Adem Mikullovcin e shumë të tjerë./21Media

“Diçka e re po vjen”, është shprehur Tafa në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilir Tafa (@ilirtafa)

Lajmet Sabri Fejzullahu i rikthehet aktrimit pas 30 vjetësh >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!