Theret me thikë një person në Drenas

Një person është therur me thikë nga dy persona në Drenas.

Sipas raportit të policisë, të dyshuarit e kishin sulmuar fizikisht viktimën dhe më pas e kanë goditur me thikë.

Viktima është dërguar në tretman mjekësor. Të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Lajmet Theret me thikë një person në Drenas >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!