Bebe Rexha: Zemra ime është me të prekurit nga të shtënat në Teksas

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Teksas të SHBA-së, ku një 18 vjeçar ka qëlluar për vdekje 21 persona, përfshirë edhe fëmijë.

Në ngjarjen tragjike, mbeti i vdekur edhe vet autori.

E këngëtarja Bebe Rexha ka reaguar përmes një postimi në Instagram, ku ka thënë se bashkëndjen me familjet e viktimave.

“Zemra ime është me të gjitha familjet dhe gjithë të prekurit nga të shtënat në Teksas. Absolutisht zemërthyese”, u shpreh Rexha në Instagram./21Media

Lajmet Bebe Rexha: Zemra ime është me të prekurit nga të shtënat në Teksas >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!