Fillon sherri në stadium

Probleme në stadiumin “Air Albania”. Në pjesën pas porte ku janë vendosur ultrasit e Feyenoordit ka nisur një sherr i madh.

Disa tifozë dallohen duke përdorur grushtet mes tyre.

Holandezët po shfaqen më të zhurmshëm dhe aktivë në finalen e Ligën e Konferencës.

Stadiumi është mbushur plot, atmosfera është e bukur, por nuk mungojnë as tensione dhe përplasje të tilla.

Ndeshja tashmë ka filluar./Rahoveci info/

Lajmet Fillon sherri në stadium >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!