FM Creative, kompania shembull nga Rahoveci që synon piedestalin

Udhëhiqet nga një afarist i ri, por tashmë ka kohë që ka hyrë në tregun vendor dhe jo vetëm.

Ferman Kollari, pronar i kompanisë “FM Creative”, tashmë ka filluar të produktet t’i eksportojë edhe në Shqipëri e Maqedoni të Veriut, përcjell Rahoveci.info.

Këto produkte kreative të drurit vlerësohen pambarimisht nga klientët, që janë në rritje, çdo ditë e më shumë.

Klikoni në linkun e mëposhtëm, për t’u njoftuar më shumë me produktet që ofron kjo kompani nga Rahoveci.

KLIKO KËTU

/Rahoveci.info/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!