Ka diçka të re nga Semi Jaupaj

Këngëtarja Semi Jaupaj me një fotografi ku shihet shumë e afërt me reperin Ron Zaiti, ka paralajmëruar diçka të re.

Bëhet fjalë për një projekt të ri muzikor.

“All ur loving”, mban titullin kënga e re nga dyshja dhe do të publikohet të enjten në ora 18:00.

“Partner në krim”, ka shkruar Semi, krahas fotografisë që ka postuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Kujtojmë se më 18 maj, Semi Jaupaj publikoi këngën “Ani ani”.

Ndërsa, projekti i fundit nga Ron është bashkëpunimi Dj Geek. Kënga “Ganja” është publikuar më 3 maj./21Media

Lajmet Ka diçka të re nga Semi Jaupaj >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!