Moti sot me temperaturë deri në 29 gradë Celsius

Sot vendi ynë pritet të ketë mot kryesisht të ngrohtë dhe me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të jenë mes 27-29 gradë celsius.

 

Lajmet Moti sot me temperaturë deri në 29 gradë Celsius >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!